| casandra2222 a întrebat:

La voi a fost mos nicolae daca da ce va adus si ce ati dorit sa va aduca dar nu va adus. funda

Răspuns Câştigător
| lexy22 a răspuns:

Buna casandru. mie mi-a adus:ciocolata, turta dulce, fular, manusi si caciula, o bomboana, un mar si 2 portocale. mie mi se pare ca e foarte mult ce mi-a adushappy nu mai vroiam nimic, astept sa vina Mos Craciunhappy
funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Am primit dulciuri, o geanta si un ceas de mana...Nu mi-am dorit nimic special

| deea_5723 a răspuns:

Mmm am primit doar dulciuri... ceva material nu mi-am dorit in mod special...insa un telefon nou nu ar fi fost o idee reahee hee tu ce ai primit? happy