| SelenaTpu a întrebat:

-La voi în oraș s-au văzut multe dâre lăsarea de avioane? De ce credeți ca au fost asa multe avioane pe cer?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt avioane militare. Se antrenează.

| J0B0MAT a răspuns:

Da, și eu am observat foarte multe zilele astea.Probabil patrulează.

| gemeni6226 a răspuns:

Foarte multe dire erau si inainte de pandemie.Eu aveam obiceiul sa ma uit la cer cand veneam sau cand mergeam la serviciu si mereu puteam vedea macar 2-3 avioane zburind la mare inaltime.Europa este cea mai impinzita retea de avioane pe tot globul.Aici e o harta despre cum avioanele ocolesc Ucraina dar in acelasi timp poti vedea cit de impinzit este Europa de avioane.Implicit cit de impinzit este si tara noastra.
https://www.zf.ro/......a-12941434

| gemeni6226 a răspuns (pentru gemeni6226):

Si asta se intampla in 2014. Dar de atunci traficul a crescut mult.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Posibil un polițist dirija în intersecție laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| armand69 a răspuns:

Sunt rusii, cred ca te cauta!