| anonim_4396 a întrebat:

La yahoo messenger-ul asta nou, cand te uiti in lista, se vad numele celor offline scrise cu gri, se vad numele si avatarele celor online colorate, si se mai vad si unele nume si avatare care sunt in culori sterse... de ce se vede asa? (acestia sunt offline)

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Hai ca m`ai ajutat si pe minelaughing
Dar...cum ii deosebesc pe cei de pe invizibil de cei care au fost on si acum sunt off?batting eyelashes

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cei care sunt in culori mai sterse nu sunt online. Dar noul messenger memoreaza poza pe care au avut-o la avatar.

| mesuoana14 a răspuns:

Arata asa deoarece mess 9 iti arata cei care au fost onn in acea zi iar unii din ei sunt pe invizibil

| Andradaaaaa a răspuns:

De capul meu! Nici unul nu ati raspuns bine! De fapt sunt cei care au fost in ultima vreme on in timp ce ai fost si tu on si atunci se vede ce poza aveau ei chiar ultima data cand au fost si ei on si si ti

| monycutz a răspuns:

Cele in culori sterse sunt de fapt ale celor care au fost de curand online, dar in momentul de fata sunt offline...nu sunt pe invisible happy