| SweetCherry a întrebat:

Lady Gaga este satanista?
Am citit pe net multe si cica reiese din videoclipurile ei ca ea este satanista dar nu prea stiu ce sa cred.Am citit ce au spus cei care au spus ca este satanista si am citit ce au spus cei care spun ca nu e satanista.
Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este excentrică, asta este părerea mea!
Pa, pa.

| onlymeme a răspuns:

Eu nu cred ca e satanista delocstraight face
asta este stilul eihappy
ea vrea sa fie diferita de ceilalti, vrea sa fie unik, sa aiba propriul ei stilhappy
doar atat nu ca ar fi satanista, sunt doar zvonuri, prostii
by3

| MAndreea99 a răspuns:

Eu cred ca da, pentru ca sunt in videoclipurile ei semne sataniste. Si este si un site, dar nu il stiu dar iti promit ca in cateva zile (maxim 2) iti dau un link.

| Bab a răspuns:

Nu cred
multe sau spus despre Lady Gaga
multi vorbesc prostii