| METALL2000 a întrebat:

Lady gaga este satanista?

42 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

E satanistă pe dracu! Nu mai credeți în toate prostiile, tot ce face ea pe scenă sau în afara ei, e pentru show și să atragă atenția. Nimic altceva. Încearcă doar să fie cât mai "ciudată", ca să prindă la public.
Oricum nu-mi place, dar nu-mi vine să cred cum puneți botul la tot.

| harciog a răspuns:

Nu,face parte tot dintr-un curent dar esti prea mica, noroc ca am observat.

| EmaS a răspuns:

Da,am auzit ca si-a vandut sufletul satanei pentru a primi in schimb faima.

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru EmaS):

Si de unde ai auzit tu asta? laughing

| EmaS a răspuns (pentru EmaS):

De pe internet.

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru EmaS):

Genial, nu crezi? Citeste aici: d-zeu e un fost puscarias poponar, care a facut blowjob sefului inchisorii si acesta i-a dat pamant si saliva sa-l faca pe adam in celula sa. Cand asta i-a mancat pranzul( acel mar) s-a infuriat si l-a aruncat pe geam.

| EmaS a răspuns (pentru 6DuckMeJesus):

Nu este adevarat.

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru EmaS):

Cum sa nustraight face Am citit eu pe net!

Răspuns utilizator avertizat
| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru AntiCrestinism):

Merci, insa nu-i tocmai o competitie...

| 4b a răspuns:

Este papusa iluminatilorwinking

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru 4b):

Cu atatea culte satanice existente, nici nu mai merita sa stai pe net, nu-i asa? sad Nici nu scapi bine de Masoni ca dai de Illuminati...reusesti sa-i ocolesti, apoi dai de Iehovisti. Scapi si de ei si dai de MINE.

| 4b a răspuns (pentru 6DuckMeJesus):

laughing in ziua de azi, nu mai stii ce se merita si ce nuwinking

| Sophie90 a răspuns:

Rihanna este adepta Illuminatila fel ca si Lady Gaga. Uita-te atent in melodia S&M, scrie pe rochia ei : Princess of the Illuminati
Michael jackson nu a vrut sa ia parte la mizeria asta si asa a ajuns sa fie omorat!
cauta asata : http://adevarulascuns.blogspot.com/......at-de.html
Katy Perry a recunoscut ca si-a vandut sufletul chiar de la varsta de... 15 ani? Eminem a incercat si chiar a reusit sa puna capat luptei.
Insa mie nu imi pasa este viata lor asa ca au voie sa faca ce vor cu ea.

| SaveTheNature a răspuns:

Tot ce e mai razu:
satanista
curva
excentrica
ciudata
urata.
foarte urata.
scarboasa
avara
deformata.
Este o oaie neagra a societatii, si multi tineri se grabesc sa o urmeze.

| NoShit a răspuns:

Sunteti retardati. Luati-va o viata.

| Inferno a răspuns:

Nu e satanista, e ceva mai interesant de atat.

| RAY a răspuns:

Nu,doar e diferita ca sa prinda la public = sa faca banii pana la urma asta e scopul daca esti diferit, prinzi faci banii

| milan9 a răspuns:

Nu ştiu dacă este cu acte în regulă dar, comportamentul, simbolistica gesturilor ei şi limbajul, o arată a fi satanistă...

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru milan9):

Http://www.youtube.com/watch?v=maoPmP7ki-w cu dedicatie.

Ah drace, vreau plete.

| Wøodenpints a răspuns (pentru 6DuckMeJesus):

Crede-mă,acum,vara,la 40 de grade nu vrei plete...

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru Wøodenpints):

Crede-ma, baba sufera la frumuete.

| Wøodenpints a răspuns (pentru 6DuckMeJesus):

N-ai idee cum e să te trezeşti într-o claie de păr transpirat care se lipeşte de tine, şi se rupe jumate când îl perii...

| DarkBlood32 a răspuns:

Băi asta nu-ţi ajunge cu întrebările astea? Încetează!
Lady GaGa este satanistă pentru faima, doar vrea să pară extravagantă.

| 1Mihai1 a răspuns:

Da, pentru faimă.

| Inferno a răspuns (pentru 1Mihai1):

Satanismul nu are putwerea sa-ti aduca faima, satanismul e nimic.
O structura formata din scursurile societatii.

| Silviuloan a răspuns:

Da.

| LittleMønster a răspuns:

Lady gaga e alienata mintal, daca ar fi satanista ar fi mai bine.

| Pufuletica98 a răspuns:

Cred ca da

| Pufuletica98 a răspuns:

Da.am dovada! gaga in babiloneza inseamna satana.controleaza!

Răspuns utilizator avertizat
| EmaS a răspuns (pentru AntiCrestinism):

Ai revenit?!

Răspuns utilizator avertizat
| EmaS a răspuns (pentru AntiCrestinism):

Ai vrea tu!

| werewolfbruno a răspuns:

Daaaaaaa

| MusicFan_6770 a răspuns:

Nu stiu, tu esti?

| Ionut4895 a răspuns:

Nu... dar ce te face sa crezi ca este?

| Ionut4895 a răspuns:

Pentu cei care cred ca este satanista ia mai ganditi-va odata http://www.youtube.com/watch?v=XQ8wRhhsBjk

| EffieStone a răspuns:

Wtf? =D

| SrecicoviciPatricia a răspuns:

Da.dar nu stiu sigur