| Jokerashul a întrebat:

Laptele de soia ingrasa? Am citit pe internet ca nu dar pe eticheta scrie 200 de calorii ceea ce ii destul.

Răspuns Câştigător
| CosminC86 a răspuns:

Salut... E o mica mare diferenta intre 200 de calorii si 200kilocalorii si un adolescent are nevoie de 2000kilocalorii (minim 1, 75 inaltime). Deci daca laptele tau are 200 calorii este = 0, adica nici nu se cunoaste, iar daca are 200 kilocalorii, pe langa asta azi mai trebuie inca 1800 kilocalorii daca nu vrei sa devii http://www.youtube.com/watch?v=_nIyArTKI5E

1 răspuns:
| TheBestAndreea98 a răspuns:

Mie imi plac garoafelehappy