| TooManyXoxoA a întrebat:

Laptopul meu mi-a dat dintr-o data eroare si mergea normal.Imi apare un fundal albastru si scoate un sunet ciudat.Nu ma lasa sa fac nimic cu tastatura si am incercat sa il inchid cu butonul de deschidere/inchidere si nu merge nici ala.Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Scoate-i bateria si bineinteles scoate-l si din priza daca este conectat la 220.
Apoi porneste-l normal de la butonul de Power si lasa-l sa repare windows-ul singur(nu apesi pe nimic pana nu se deschide complet).