| anonim_4396 a întrebat:

Le spuneti parintilor despre sedinte?batting eyelashes mie imi e frica numai cand aud de sedinte worried eu stiu ca nu am facut nimic. dar laughing & imi stiu situatia oh go on si este una destul de buna, se poate si mai buna happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Summer, te sfatuiesc sa nu folosesti scuza pe care am folosit-o si eu adica, ca am uitat sa le spun de sedinta nu de altceva dar o sa fie suspiciosi si o sa se duca singuri la scoala sa intrebe de note chiestia funny la mine a fost ca dirigintele nu a vorbit de note ci doar de bani dar proasta cum am fost am inventat scuza asta penibila si ei s-au dus la scoala si au aflat ca luasem un ...nu conteaza, o nota destul demica

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu il sun pe tata si ii zic cu o jumatate de ora inainte de sedinta ca stiu ca nu ajungebatting eyelashes
Si apoi pun o fata de ingeras si ii zic:"Tati am uitat sa iti zic mai devremebatting eyelashes"
Normal ca ma iartabig grin

April
| April a răspuns:

Orice teama nu trece decat infruntand-o.

| User a răspuns:

Nu, pentru ca oricum nu merg... deci nu le spun pentru a face economie de cuvinte nu pentru situatia scolara sau mai stiu eu ce bolunzanii.

| xibalba a răspuns:

Da, nu am probleme la liceu cu notele si nici nazbatii nu fac, deci le zic alor mei de sedinta. diriga mea are obiceiul de a suna parintii sa se asigure ca au fost informati despre sedinta. deci tot afla...

| nobody_9468 a răspuns:

Ete nha... ce poate sa'mi faca?
Adica eu o pun in tema pe mama de inainte cu chiulurile si cu totu', oricum tot pe mine ma crede, e impotriva dirigiihee hee
Mie nu mi-a frica de parinti, adica pana la urma sunt destul de matura ca sa stiu ce drum sa aleg in viata, ce naiba!

La mine oricum se gaseste cate ceva rau:ba ca stau cu "parasutele" scolii, ba ca stau cu alti smecheri din scoala, ba ca ma machies, ba ca vin in bluze decoltate, ba ca am chiulit cu clasele mai mari...si lista poate continualaughingOricum o viata am nene, doar n'o sa fac ce'mi zic "batranii"hee hee

Bafta.

| Puiutz a răspuns:

Eu le spuntongue.
Pai gandeste-te daca e de rau, oricum afla...ca au fost la sedinta sau nuworried.
Eu asa ma gandesc, trebuie sa fim sinceri cu parintii.
Pai dupa cum ai spus se pare ca nu ai o situatie ft buna... dar ai putea incerca sa o schimbibatting eyelashes. Incearca sa fii mai cuminte, sa te straduiesti mai mult cand inveti...toate acestea spre binele tau!
Si in plus si parintii vor fi mai fericitibig grin.

| PisicaAristocrata a răspuns:

Nici eu nu obisnuiam sa le spun. Nu de alta, dar nu vroiam sa le stric buna dispozitiehee hee unde mai pui ca aveam o diriginta care, desi noi eram cumintei ca niste sfintisori, mereu gasea motive sa ne puna intr-o lumina proasta.In plus, la ce bun? Ca pe la noi pe la sedinte nu facea decat sa ceara bani:bani pentru uniforme, bani pentru fondul scolii, bani pentru cadouri, numai bani le trebuia.Si cu asta ne bateau mereu la cap pe noi, nu era necesar sa cheme si parintii.

| adi4ever a răspuns:

Daca sedinta e la ora 18 sa zic eu ii zic pe la ora 20 si ii zic ca am uitat laughing

| viki a răspuns:

De fiecare data.In generala plangeam cand nu venea mama la sedinte. big grin Insa la liceu situatia e altfel, pentru ca diriga cam "baga" de la ea.Serios!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da, nua de ales, decat sa afle din alta parte ca am avtu sedinta, mai bine le spun eu.Am chiar mainelaughing

| Alice_6278 a răspuns:

Desigur kale spun.me tot mii frica de shedintze, insa nu am de ce sa-mi fie frica deoarece cu scoala o duk destul de bine.

| xlmpq a răspuns:

Eu impreuna cu toti colegii am plecat vinerea trecuta de la 11 toata clasa, mai aveam 2 ore de engleza si una de istorie, si marti la scoala diriginta a vrut sa faca sedinta ziua urmatoare si a intrebat la cine nu poate veni parintii, si din 30 vreo 25 erau cu mana sus rolling on the floor

| Cleona a răspuns:

Da le spun, ca apoi daca afla ca nu le-am spus se infurie mai rau!

| KristinnaKr a răspuns:

Normal ca le spunlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Ana-Maria94 Iti tin pumni laughing eu am marti :-s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@viki si eu sunt in situatia ta, sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De cand n-au trecut parintii mei pe la o sedinta laughinglaughing, nu ca nu i-as fi anuntat, n-au avut timp. Oricum, imi este indiferent daca vin sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A trecut si sedintabatting eyelashes