| Gusticel a întrebat:

Libra Bank are ceva impotriva celor care au OnlyFans?
Ca stiu ca unele bani fac figuri cand vine vorba de anumite domenii, chiar daca e 100% legal totul.

2 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Nu are nici o banca nimic împotriva. Atata timp cat tu alegi sa iti faci operatiunile prin intermediul lor, ei castiga pe urma ta un mic procent.

| angelaangy1230 a răspuns:

N-are nimeni nimic cu nimeni. Pe Only se poate vinde si continut non-erotic, dar cel mai bine ar fi sa-ti alegi o banca romaneasca de tipul BT sau ING, chiar daca sunt olandezi. Sunt mai deschisi la minte, iar operatiunile se fac mult mai repede, fara batai de cap.