| anonim_4396 a întrebat:

Limba engleza seamana cu limba turca?

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu stiu de unde apareti, unii puneti niste intrebari si dati niste raspunsuri de te doare capul, uita-te la cele 2 limbe si vezi daca seamana, ia-o si tu logic...e o diferenta ca de la cer la pamant. In toate intrebarile ai o eroare de logica prea evidenta, mai potoleste-te dracu din astea.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

E bine ca stii sa citesti limba engleza si ca mai stii si gramatica turca, bine ca stii tu, raspunsuri dai tu.
E secret ba, dati bataie la cine indrazneste sa vorbeasca.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea.

| Sofer a răspuns:

E total diferit.

| tup3u a răspuns:

Discovery seamănă cu Kanal D?