supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Lucrați? Aveți și hobby-uri? Câte? Și cum vă împărțiți?

8 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Lucrez,da.
Am si hobby-uri precum inotul, luptele, plimbarile pe afara/cu masina etc.

| Drimmero a răspuns:

Si lucrez, am si hobby-uri, e vorba de meciurile de fotbal, majoritatea sunt in weekend si in cursul saptamanii. Weekendul e liber la mine, iar in cursul saptamanii sunt puse seara, asa ca pot sa le vad daca nu sunt foarte obosit.

| SilentRain a răspuns:

Dap,lucrez
Da,îmi place sa cant la chitara, dupa programul de la servici

| Dandinelle a răspuns:

Lucrez, fac cursuri si seminarii de comunicare pentru diferite companii in timpul liber, fac bijuterii si pictez, invat UE4 si 3d printing pentru un proiect si ma si distrez. Lucrez doar 4 zile pe saptamana dar din cauza job-ului trebuie sa ma duc si la conferinte prin diferite tari ceea ce ocupa timp. Cand sunt acasa prind un penson sa mai pictez un monstrulet sau o bucata de piatra sa o bijuteresc. Mai joc si cateva jocuri pe steam care ma tin prea mult ocupata si jonglez asta cu bijuteriile. In drumul la munca de obicei desenez sau citesc in special carti de filozofie care prind bine la cursurile de comunicare predate. Nu socializez pe retelele de socializare si de exemplu cand sunt la munca sunt pe-aici.

| wpetterssone a răspuns:

Lucrez în schimburi. Da, am și hobby-uri. Atunci câmd sunt liniștit, mă ocup de hobby-uri.
De curând, m-am reapucat de sculptat în lemn. Alte hobby-uri sunt: schiatul, drumețiile, ciclismul, zborul, cititul.

| Ensiferum a răspuns:

Lucrez foarte mult am multe hobby-uri si imi aloc timpul pentru ele in weekend. Unele hobby-uri le practic la munca.

| VictorJulien a răspuns:

Momentan nu mai lucrez
Am hobby-uri de la muzica la citit si jocuri video evident

| Delilahhh a răspuns:

Lucrez de doua ori pe săptămână, am hobby-uri, studiez la două facultăți în același timp.
E greu dar e frumos. Mai bine o zi plina decât o zi pierduta aiurea.