| RAY a întrebat:

Lumea te transforma in ipocrit si tot ea te judeca ca ai ajuns sa fi din cauza din cauza lor, nu e cam aiurea?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Lumea într-o anumită accepțiune.
Societatea în care trăiești. Observăm la tot pasul persoane ipocrite, mincinoase și pline de răutate. Nu poate exista un progres social cu oameni de această speță niciodată.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E aiurea şi ipocrit să-i judeci pe ceilalţi pentru presupusa lor ipocrizie, iar apoi să te victimizezi şi să dai vina tot pe ei, că eşti un ipocrit. Cu ce ipocrizia ta e mai cu moţ decât a lor? :))

http://www.tpu.ro/......ina-2.html

| RAY explică (pentru NOname):

Eu n-am spus ca e ipocrita fata aia

| NOname a răspuns (pentru RAY):

Nu are nici o legătură fata cu ce spuneam. Dar dacă tot ai adus-o în discuţie, ba da, ai făcut-o ipocrită, deşi probabil doar indirect. Pe toţi ne-ai făcut, însă nu afirm că nu ai putea să ai dreptate, nu asta e important. Încerc să pun accent pe atitudinea ta, pe intoleranţa faţă de greşelile celorlalţi, care nu îţi sunt străine. Eşti ca un hoţ, care strigă "hoţul", înţelegi?

| RAY explică (pentru NOname):

Fata nu e ipocrita,nu am avut intentia sa o fac,ca nu crezi e treaba ta,eu am intrebat de ce ma ignorat ca nu stiam de ce atat,fundita am dat cui mi-a dat raspunsul care il asteptam, nu exagerea ca nu am facut tot TPU ipocriti, eu nu sunt hot nu am furat in viata mea nimic, acuma ma faci si hot minunat da foarte bine ma cunosti, cati germanii au furat din Romania sa stiu si eu?

| NOname a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor Eşti criminal.

| RAY explică (pentru NOname):

Nu sunt reao

| T0T a răspuns:

Fiecare e ipocrit la un moment dat. Nu e ok să judecăm pentru asta dar uneori mai poți semnala acest lucru.

| R0R0 a răspuns:

E foarte aiurea