| Danyyyyy a întrebat:

Luna viitoare voi pleca la mare, la Eforie Nord.la club(hotel)Dunarea.As vrea sa va intreb daca ati mai fost la Eforie N ce impresie v-a lasat statiunea? Cat si despre acest hotel

Răspuns Câştigător
| sely_1963 a răspuns:

Salut madalina sa stiii ca eu am fost si vriau sa-ti spun ca este foarte frumos apa e foarte curata poti face diferite in cursii prin inrejurari mincarea este foarte buna este piscina seara disco diferite concursuri pentru copii locuri de joaca si altele imi dai te rog funda?

2 răspunsuri:
| CristinaCristi a răspuns:

E super frumos acolo hotelul e curatat tot mancarea delicioasa ste piscina seara disco diferite concursuri pentru copii locuri de joaca este superb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu merg aproape in fiecare vara la euforie nord si pot sa iti spun ca sunt foarte multumita este o statiune extraordinara iar plaja este curata