| anonim_4396 a întrebat:

M-a luat somnul mai devreme si am visat că eram la școală cu niste colegi de acum 2-3 ani combinați cu alții habar n-am cine erau exact. Și dintr-o data toți au parul colorat. După când întreb pe cineva daca mereu l-au avut colorat pentru că eu nu i-am vazut până acum și a zis că da după toți au parul normal când întorc capul și zic poate visez, visez! Și i-am zis persoanei alea că visez și cumva au apărut în spatele ei 2 pătrate 1 verde și 1 roșu și m-am concentrat pe ăla verde că și cum apas pe el. După mi s-a părut că văd camera mea și tavanul dar mai blurat și nu puteam să mă mișc că și cum am mâinile și picioarele amorțite. Cred că a fost Sleep Paralysis si am închis ochii până m-am trezit. Acum mă întreb dacă încă visezhee hee

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, așa trăiesc unii, un vis într-un vis într-un vis. Și când se trezesc de-a binelea, constată că au murit deja.