| Allina19 a întrebat:

M-a suparat cu ceva o amica si acum o ora cand eram pe la ea i-am dat cainelui ei pe ascuns o ciocolata neagra cu multa cacao stiind ca nu le face bine la caini. Ce poate pati? A mancat-o repede, pana sa vina ea de la baie era gata treaba. Adoarme cainele? Haha.

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trage un pârț si face caca acel animal... ca sa nu zici ca te critic

| darrio2007 a răspuns:

Scuze dar esti proastă! Ce vina are catelul cu faptul ca te-a suparat ea?
Si sa stii ca nu adoarme. Dimpotriva, devine agitat.

| Allina19 explică (pentru darrio2007):

A scapat cainele da-l dracu.da` tot i-am facut aleia probleme. Si-a dat seama ca eu am dat sa manance dar am zis ca n-am stiut si na deci n-a banuit nimic. E si ingalata..il pupa in bot si dupa aia mananca si asta dupa ce ala cand iese afara baga botu in toate mizeriile. Tine cainele in bucatarie de e plin de par si nu se simte.

| GdX a răspuns:

Daca nu faci misto, esti o persoana josnica. Te superi pe o amica si te raspuni pe un caine.

| Allina19 explică (pentru GdX):

Dai unde doare mai tare nu stii aceasta regula de baza? Daca doare mai tare cand dau in caine acolo dau sa se invete minte sa mai ma vanda la altii pe nedrept. N-ai vazut in filme ca mafia iti kilareste familia? Nu pe tine.

| GdX a răspuns (pentru Allina19):

Eh...in viata reala nu e ca in filme. Dar daca atat te duce pe tine capul, e treaba ta.

| sierra1 a răspuns:

Cu mult cacao zici? cățelul e fericit, nu va face alzeimer

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Drimmero a răspuns:

Daca nu esti troll inseamna ca esti cea mai terminata persoana, sper sa te traga ca lumea de par incat sa te inveti minte.

| Allina19 explică (pentru Drimmero):

Nu ma trage de nici un par ca nu poate dovedi ca eu stiam ca face rau, am dat ceva bun unui catel, asa pare. Am stiut ce fac. Sa dai ciocolata anidor la un catel inseamna ca esti trol sau ce zici tu acolo. Vad ca pana acum nu a sunat telefonul sa-mi zica ceva. Si asa se zice ca ciucalata cu multa cacao e sanatoasa nu? Fac misto acum.

| Drimmero a răspuns (pentru Allina19):

Slab trolling.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Https://www.digi-animalworld.tv/......olata-5550

Bravo... totusi, nu inteleg de ce ai zis "amica".

| Catrice a răspuns:

Hăhăhă stai sa fac o vraja sa se întoarcă răul ta tine.

| Allina19 explică (pentru Catrice):

Raul s-a intors la ea ca mi-a facut rau si nu invers.

| Catrice a răspuns (pentru Allina19):

Nah tu te-ai răzbunat pe caine, nu pe ea crying săracul cățel

| Yuoia a răspuns:

Ce tampita esti!
Te-a suparat prietena si te razbuni pe caine. Nu, nu va adormi ci va face intoxicatie. ___Poate muri.___ In cel mai bun caz va suferi cu crampe, indigestie, pana ajunge la veterinar. Depinde de talia cainelui si de bucata de ciocolata. Iar ciocolata neagra (cu multa cacao) in care toxicitatea teobrobinei este mult mai ridicata, este cea mai periculoasa pentru caini.

| Allina19 explică (pentru Yuoia):

M-a tradat asa ca am dat in sufletul ei ca o doare mai tare daca dau in caine decat in ea. am invatat si eu din filmele cu mafioti. Era din ala cu mult par si negru talie asa medie. Stiam ca face rau de aia am si luat ciocolata cu f multa cacao. Am luat ciocolata Anidor cu 80 % cacao de 85 g. Adica sa il ameteasca putin sa intre ea putin asa in draci, nu ca pateste altceva. Si acu asta e ce sa mai fac. Ma fac ca n-am stiut ce si cum la o adica si na a fost un gest sa dau cainelui ceva bun, nu? Asta da mai multi bani pe caine decat pe ma-sa, tacsu si gagica-su. Neismtita, eu zic ceva, zic sa ramana intre noi si ea ma barfeste la altii, ete asa acum! Zice despre mine la altii de rau, m-am facut ca nu stiu ca sa prind ocazia sa dau in inima ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ii puneai ei laxativ in ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place cum gandesti. Bravo.
Poate muri, dar ehh macar o sa te razbuni pe ea big grin. Sa fie invatatura ei, alta-data sa nu te mai supere.

| Allina19 explică (pentru anonim_4396):

A scapat de data asta.O doare mai tare daca sufera cainele decat daca sufera ea...asa ca acolo trebuia sa dau.A suferit si asa pana ala si-a revenit dar trebuia sa fie mai rau.

| MPersephone a răspuns:

Va muri garantat. La fel cum a murit creierul tau.

| Kajun a răspuns:

Dacă chiar ai făcut asta, ești o proastă cu diplomă.