| Dragosdoar a întrebat:

M-am apucat de putin timp sa faca sa postez si eu pe Youtube. Sper sa va placa materialul de mai jos si poate va abonati. astept pareri, si bune si rele
https://www.youtube.com/watch?v=mMVlyBDUNB4

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai pierdut și tu multi bani pe OF?

| Mosotti a răspuns:

Ti-am dat like acolo.

| Hammurabi a răspuns:

Nu e rău.
Dar va trebui să îți îmbunătățești dicția. Vorbești prea repede și nu foarte clar.
E destul de greu de urmărit ce spui și nu e inteligibil permanent.

| 1997onur a răspuns:

Bravo respect ești bun

Da vorbești puțin repede atât in rest totul e foarte bine

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu este rău, videoclipurile de genul sunt destul de catchy pentru mine, mă fac mereu să rămân până la capăt. Dar, conținutul este prea explicit, ar merge cizelat un pic. Dacă dorești să crești ceva mai mult, o idee bună ar fi TikTok - mulți cresc fără voință pe acea platformă. Succes!

| EcceHomo a răspuns:

Ai vocea foarte frumoasă, dar spui totul mult prea repede. La un moment dat, pe lângă faptul că le felicitai pe duduițe pentru alegerea făcută, parcă începusei chiar să faci și reclamă platformei. Am fost pe pragul de a-mi crea cont, că de, și eu fac parte din categoria "fraieri care plătesc taxe la stat", si de ce ele da, și eu nu? laughing