| Mihaela2023 a întrebat:

M-am certat cu un prieten si mi-a pus block pe Facebook.
Azi mi-am făcut alt Facebook si i-am trimis un mesaj și din nou am primit block.
Acum mi-am făcut alt Facebook și iar m-a blocat.
Cum să il fac sa îmi răspundă? Să mai fac un Facebook? Să insist cu mesajele? Dacă insist îmi va raspunde?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar stai putin... pai functia aia de block a fost si ea creata cu un motiv nu? :/

Ce alte motive sa iti dea sa nu ii mai scrii? Lasa persoana in pace, daca nu vrea sa iti raspunda asta este. Nu mai insista atat happy

| Mosotti a răspuns:

Pai daca omu nu da doi bani pe tine, tu insisti? Esti carpa sau ce? Mai vrei sa mai ai de a face cu un om care se p pe tine?
Daca insisti o sa pici de cel mai mare prost om.
Cauta pe cineva care sa fie om, si da-l dracu pe ala.

Nu ma vrei asa cum sunt, adios, aia este, fiecare o ia pe drumul lui, e f simplu. Si nu are sens sa mai ai de a face cu acel om pentru ca va repeta la prima ocazie sa faca la fel.

| siriusblack98 a răspuns:

Cu cât insiști mai mult cu atât o să-l enervezi mai tare. Nu mai insista cu mesajele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți place să fi luată de oaie văd.

| andreeap08 a răspuns:

Suna l.