| carmen_4289 a întrebat:

M-am gandit sa ajut copilasii nevoiasi din orasul meu si am de gand ceva dacxa vreti si voi:
-daca aveti conturi de 4Story sau metin2 care nu le mai folositi(nu va mai jucati pe ele)mi le dati mie si fac un site(acum lucrez la el)si pun la vanzare conturile iar cu banii stransi le donez copiilor nevoiasi
-deci macar scapati de ele si aveti mila de copiihappy
(SE FACE CONCURS IN SCOALA MEA CU CINE POATE AJUTA ORFELINATUL)

3 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

De ce minti? le vrei pentru tine nu pentru copii aia nevoiasi crezi ca nu am vazut intrebarile tale ha?

| NAdrian a răspuns:

Cum E Metoda Prima Data Le Golestilaughing

| carmen_4289 explică:

Ei am incercat si eurolling on the floor)