| anonim_4396 a întrebat:

M-am gandit sa realizez un concurs(nu se dau premii laughing ) numit:,, Cea mai interesanta tara". Fiecare user va avea dreptul sa voteze cu un singur vot o singura data si o singura tara in fiecare etapa a acestui concurs. Votati care dintre urmatoarele tari listate mai jos vi se pare cea mai interesanta din mai multe puncte de vedere iar tarile cu cele mai multe voturi vor merge in etapa urmatoare unde userii vor avea dreptul sa puncteze cu 2 puncte o singura data 2 tari! Tarile sunt(Romania nu se pune, imi pare rau):
Germania, Anglia, SUA, Italia, Spania, Grecia, Turcia, Bulgaria, Ungaria, Elvetia, Olanda, Croatia, Rusia, Australia, Irlanda, Japonia, Korea, China, India, Filipine, Egipt, Canada si Franta.

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Grecia-pentru arhitectura interesanta
-pentru locurile mirifice pe care nimeni nu le poate uita daca face o excursie in aceasta tara
-pentru istoria frumoasa pe care am invatat-o, si cred ca toata lumea a vazut filmul sau a auzit despre Spartani
-pentru plajele curate
-pentru oamenii deschisi, distractivi si frumosi de-acolo
-pentru sutele de insulite care ne clatesc ochii cu frumuseti ale naturii
-pentru Athoss
-si pentru familia mea care ma asteapta sa ajung si anul acesta la ei in Atena

| DeNyyy a răspuns:

Franta.happy

| lol1232 a răspuns:

Japonia

| Kanpeki a răspuns:

Japonia. Imi aduce aminte de anime-ul Naruto big grin

| Buterflydana a răspuns:

Greciahappy

| 인스피릿 a răspuns:

Japonia.

Limba si cultura interesanta. happy

| FartsMaker a răspuns:

Rusia