| August99 a întrebat:

M-am intors! V-am lipsit?winking

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Cine esti?

12 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ești tipa cu cască de motociclist? Dacă ești, puțin, dacă nu, nu. Era să te întreb cine ești dar am văzut că te am la prieteni și mi-am amintit.

| syd2 a răspuns:

Da te stiu, eram amandoi la biroi cand avocatul scria scrisoarea de intentie catre judecatorul instructionist.Ne-am dus apoi la domnisoara Burstner si am baut o sticla de Chateau de Bretagne, ahh bune vremuri.

| ShaOfHatred a răspuns:

Tu cine esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dua dua dua! >:d< Să nu mai p'eci, dua? Plomiţi? puppy dog eyes

| August99 explică (pentru anonim_4396):

Nu pot sa promit nimic big grin

| AdrianVoicu a răspuns:

Nu,mars inapoi in iad laughing)

| August99 explică (pentru AdrianVoicu):

Eu din Rai vin okwinking laughing

| AdrianVoicu a răspuns (pentru August99):

Tot mort esti laughing
P.s tu cine dracu'mai estii? Si unde ai fost? Satanalaughing

| August99 explică (pentru AdrianVoicu):

Am fost activa pe site prin toamna. apoi nu am mai intrat pe site si acum am revenit

| Habbsha a răspuns:

Nunununu big hug.