| Awesome86 a întrebat:

M-am plictisit de metin2 stiti ceva jocuri asemenatoare?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

N-ai nicio logica! Daca te-ai plictisit de un joc, de ce vrei altul asemanator? Ca sa te plictisesti si de ala? Incearca sa cauti un joc diferit.

| AlexandruVlad432 a răspuns:

World of Warcraft, dar(cum zice ardnaxur1961) si incearca si alte tipuri de jocuri.

| Awesome86 explică:

Da aici o fost o greseala. Scz am vrut sa zic ca mi a placut metin2 dar am facut tot ce se putea face si vreau un joc asemanator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow cataclism, wow reing of chaos sau wow wrath of lich, warcraft III frozen throne sau dota pe scurt! cs 1. 6 :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai parerea mea este ca chiar esteplictisitor metinu dupa un timp pai eu acum ma joc aion si candylongju aionul este asemanator dar este mai mare si mai misto iar candylongju este doar un server privat de metin

| florin1998 a răspuns:

4story este in romana