| zen0 a întrebat:

M-am plictisit de "prietenii" cu care ieseam de obicei la suc,bere, plaja, sau in vreun club pentru ca au glume vechi si proaste plus ca vorbesc numai despre jocuri pe calculator. Noi eram un grup mai mare care din diferite motive ne-am separat, fiecare si-a facut alti prieteni.In fine.M-am certat cu ei si acum nu mai am cu cine sa ies sa imi petrec timpul. Pentru ca eu cu vechii tovarasi nu am mai tinut legatura si de cate ori ne-am intalalnit doar "salut-salut", nu prea aveau chef de discutii. Problema este ca ma plictisesc ca draq, simt ca innebunesc, m-am uitat la "modern family" la 2 sezoane, deja nu mi se mai pare amuzant, e a 2-a zi de cand stau in casa, azi bul.angii au plecat la plaja si nici nu m-au sunat. Voi cum va faceti prieteni noi, iesi pe strada si abordezi lumea? laughing.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stam pe TPU...

| andrei098 a răspuns:

Pai zen0 fa-ti o prietena, du-te intr-un club si bagate in seama cu din astia cu mai multi prieteni de fapt hai sa-ti explic... daca ai un prieten el are mai multi prieteni deeecii? o sa iti faci multi prieteni. Sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat