| chiftelutacrocanta a întrebat:

M-am saturat de plictiseala din casa si m-am gandit sa-mi fac cuib de barza pe acoperisul casei si sa stau acolo cand vreau sa ma odihnesc. Oricum vine vara si n-o sa mai fie frig afara.Ce parere aveti despre ideea mea?

12 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

O sa duci plictiseala cu tine. Si n-ai rezolvat nimic.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este interesant happy

| Fatamuntilor a răspuns:

Original!rolling on the floor
Eu zic sa ceri autorizatie de la primarie si permisiunea vecinior ca sa nu ai probleme!

Răspuns utilizator avertizat
| Fatamuntilor a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Merci,corectez
Cu ceva timp in urmaam auzit o stire la tv.O barza isi facuse cuib intr-un sat. Cloncanitul berzei a deranjat un vecin, si a cerut sa se mute cuibul undeva in afara satului.Cuibul a fost mutat, dar barza si-a facut cuibul in acelasi loc...
Cum nu esti barza.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Asta a fost intr-o comuna din Arges imi amintesc stirea aia am vazut-o si eu.

| LoveSleep a răspuns:

Mi-e ciudă pe ideea ta.

| R0R0 a răspuns:

Interesant.Sa ne anunti daca-ti iese.

| Idkidk a răspuns:

Interesantă idee. happy Chiar aş vrea să văd cuibul.winking

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Mi se pare interesant dar nu mi se pare sigur daca e pe acoperis ar putea cadea in timp ce dormi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mare pret sa pui pe suport. Posibil, se va gasi cineva care, nestiind ce faci tu acolo, crezand ca ai oua de barza alba pe care le clocesti si poftind la o omleta, iti va distruge cuibusorul.

| TheFragranceMaster a răspuns:

Mi-ai copiat ideea! De mult clocesc la ea!