| Catrice a întrebat:

M-am trezit acum câteva minute cu mesaje de la colegii de munca din care reiese ca mâine ar fi zi libera.
Am întrebat apoi pe altcineva care a spus ca nu ar fi.
Nu știu ce sa mai cred sad

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pasărea Mihai Viteazul.
Îți iubești serviciul și colegii ca sarea în ochi.

| Catrice explică (pentru sadrian46):

Homosapiensul Mihai Eminescu.
Îți iubești contul TPU, răspunsurile și sarcasmul precum albina iubește mierea.

| mentholinks a răspuns:

Poate au pus la cale sa-ti faca o farsa. Mai bine du-te la munca.

| Dismally a răspuns:

Nu prea cred ca este zi libera maine, nu este o sarbatoare legala deci ar trebui sa lucrezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

și ai simțit nevoia să îți împărtășești cu noi incertitudinea?

| Catrice explică (pentru anonim_4396):

Desigur, doar aici suntem ca și o familie, ne spunem problemele, ne oferim soluții big grin

| gogu220 a răspuns:

Sacă eşti prfesoară stai acasă, să vezi veselie în clasa aia.
Dacă eşti vânzătoare la un nagazin de peşte eu zic să te duci, mâine e dezlegare.

| VictorJulien a răspuns:

E vrajeala, dar daca esti in dubii ai putea sa suni un sef, ceva acolo

| Rhea44 a răspuns:

Întreabă din surse sigure

| UnderPressure a răspuns:

Ai mai mult de 3 mesaje cu treaba asta?
Stai acasa.
Eu asa as face, aratand apoi marti mesajele sefului direct.
Sau asta cu daca 3 iti spun, e valabila numai la betie?

| Catrice explică (pentru UnderPressure):

Haha vreo 5, chestia e ca suntem câțiva într-un grup pe wapp creat asa, pentru noi și acolo am primit informația.

| UnderPressure a răspuns (pentru Catrice):

Cand 5 iti spun "stai acasa", nu-i contrazice, draguto. happy
Glumeam.
LA MUNCAA!

| Catrice explică (pentru UnderPressure):

Ce rău ești broken heart in țara asta chiar nu se mai poate obține o zi libera după weekend la îndrumarea colegilor?! laughing