| Doarunaltutilizator a întrebat:

M-am uitat chiar acum la clipul asta pe youtube de la Top opt ce parere aveti despre clip? credeti ca ce se spune acolo e real?
https://www.youtube.com/watch?v=SDJLC6511Nc

Răspuns Câştigător
| MysteriousCat a răspuns:

Sunt legende urbane, adica nu sunt adevarate, dar contin o samanta de adevar.Deci,pe de o parte e posibil sa fi existat, dar normal nu cum sunt prezentate in viata reala de catre oameni, iar pe de cealalta parte este ceva cu totul irelevant.O zi buna! happy

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu cred.
Doar ca citeste ala de undeva cum ca s-ar fi intamplat nu stiu ce, nu inseamna ca e adevarat.

| MistretulPufos a răspuns:

L-am vazut acum cateva luni laughing ar fi tare sa existe ingerii aia negri laughing sunt un fel de ninjalai romani

| Otto2014 a răspuns:

Daca te uiti in titlu, scrie clar ca sunt legende.
Unele pot fi reale, altele nu.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Otto2014):

E adevarat unele legende sunt doar legende nu exista dovezi concrete cum ca ar fi 100% adevarate sunt multe mistere care nici pana in zilele noastre nu s-au dezlegat.
Unele legende, mituri urbane care s-au dovedit adevarate.
Am gasit si un clip dar nu e de pe Top opt.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Doarunaltutilizator):

Daca vrei sa stii ce clip e e de pe Satira Romaneasca dar iti sigerez sa nu te uiti la el nu m-am uitat nici eu iti da acolo un avertisment cum ca sunt imagini socante si de aia nu am continuat sa ma uit la el.

| Otto2014 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Exact!
Am observat ca stai la 100 de km de mine, nu esti departe.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Otto2014):

Cum ai observat?

| Otto2014 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Ai spus ca esti din mioveni, m-am uitat la distanta intre satul meu si al tau.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Otto2014):

Mioveni nu e sat ci oras, e un oras mai mic.

| Otto2014 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Ok,n-am citit eu bine.