| anonim_4396 a întrebat:

Ma adresez celor ce au cartea de istorie de la editura corint clasa a 7a.
La pagina 79 este o fisa de evaluare pe care ne va da nota maine.
Eu nu am carte, si am facut o poza paginii respective, dar nu este foarte clara. Daca puteti sa imi scrieti textele de pe pagina si sa imi dati cumva imaginile (stiu ce se afla pe pg pentru ca am vazut la o colega). FUnda si multumesc anticipathappy!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai bine ai suna o colega/coleg si l-ai ruga asta?
Sunt foarte slabe sansele sa gasesti pe cineva aici care sa invete din aceeasi carte de istorie ca tine.

| Iullianna a răspuns (pentru anonim_4396):

Am incercat asta, dar niciunul nu are timp sa imi dicteze, toti s-au trezit sa-si faca tema pe ultima suta de metriistraight face...

| anonim_4396 explică (pentru Iullianna):

Atunci nu-i poti ruga sa scaneze textul? Asta nu ia mult.

| Iullianna a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc de idee happyPa pa.