| Bogdibgy a întrebat:

Ma ameninta ca se sinucide, daca nu ma intorc la ea, ce fac?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrajeală. Nu o va face.

| ℓαυяα a răspuns:

O lași in pace. O sa te tot amenințe dacă te întorci la ea și după vrei sa o lași.

| danbnz a răspuns:

Daca te intorci o sa ai parte de cea mai buna partida de sex din viata ta big grin

| Drimmero a răspuns:

Ia spune-i s-o faca, are curaj? Daca o face e idioata,, dar e mai idioata pentru ca aplica santajul emotional, e o amenintare.

| Andreeush a răspuns:

Vorbește cu părinții ei în cel mai rău caz.
Nu lăsa să te șantajeze emoțional. Nu e treaba ta și nici vina ta de deciziile pe care le ia.
Dacă atâta o duce capul treaba ei.
Nimeni nu te poate obliga să fii cu cineva dacă tu nu vrei.

| SilentRain a răspuns:

Părinți nu are?
E dusa cu pluta daca decurge la asa ceva
Anunță o ruda de a iei cu ce are de gând sa facă, și după ignor-o
In caz ca nu scapi de ia depune o plângere la politie, nu ești obligat sa stai cu toate dezaxatele

| QElenaBoghiu a răspuns:

Este decât un șantaj emoțional.

Oare ce sa faci?
Noi de unde sa știm? rolling on the floor

| LoveSleep a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Omg, am facut cancer la urechi. Este decat?

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru LoveSleep):

Autocorectorul rolling on the floor

| LoveSleep a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Cred că era mai degrabă sugestie.

| GirlOnline81 a răspuns:

" Ce fac?"
Nimic. Absolut nimic... deși dacă ma gândesc mai bine, este ceva ce doar tu poți face: nu accepta șantajul emoțional.

| VictorJulien a răspuns:

Vrajeala de 2 lei, n-o va face