| cioco1tweety a întrebat:

Ma gandeam la o situatiebig grin... ce ati face daca v-ati afla pentru 24 de ore intr-o camera in care nu ati avea televizor, calculator, carti sau telefon? cu ce v-ati ocupa timpul?(ps.sunteti singuri in respectiva camerahappy )

Răspuns Câştigător
| just4fun_8801 a răspuns:

As vorbi prin porumbei voiajori cu prietenii/prietenele

25 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

As sta cuminte si m`as gandi la...whistling

p. s. As vrea sa nu fiu singura in cameraaa blushing

| psiholoaga a răspuns:

As desena pe pereti.

| elena a răspuns:

In sfarsit pot sa duc la indeplinire ceva ce-mi doresc de-o viata: sa scriu...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

As desena...

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Introspectie.

Shin
| Shin a răspuns:

Joseki-uri de GO happy Se duce ziua imediat tongue
Shin

leonardk
| leonardk a răspuns:

Daca ar fi doar 24 de ore, cred ca as incerca sa-mi revad viata si sa imi caut greselile in speranta ca unele dintre ele mai pot fi indreptate.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

As medita la ce am facut si la cate as putea sa mai fac.

| Klara a răspuns:

As evada big grin

| maryana5 a răspuns:

As canta o melodie pe care o stiu si as dansa pe ea whistling
"Soareleeeeeeeee Miieeeuuuuu cow...\dancing " rolling on the floor

| Bianca_4346 a răspuns:

Eu as dormi, m-as gandi cum sa imi rezolv problemele(daca as aveabig grin)m-as uita pe geam, sau pur si simplu as sta degeaba... dar cea mai buna solutie este aceea de a dormilaughing

| alma a răspuns:

Planuri

| Lorenyk a răspuns:

As canta toate melodiile pe care le stiu, ca am in memorie sute de melodii, asa ca as profita ca sunt singura, fiindca nu am voce si nimeni nu suporta sa ma auda fredonand. si as dormi... si daca tot nu ar fi trecut ziua aia... M-AS URCA PE PERETIIIIIII! nu suport sa sttau intr-un singur loc si sa nu vorbesc cu nimeni!

| just|breathe a răspuns:

As deschide larg geamul, m-as aseza langa el, as respira adanc si as face ce stiu eu mai binehee hee...sa visez cu ochii deschisilaughing. Apoi incep sa cant si sa desenezbig grin.Cand se face noapte ma culc. A doua zi cand ma trezesc, cele 24 de ore au trecut si ma imbrac repede si ma duc acasa...sa scap din groaznica incapereworried.

| RamonaMn a răspuns:

Pai as compune poezii, as face povesti fictionare, as dormi, m-as gandi la viitorul meu, as medita, m-as gandi ce am facut gresit in viata si cum pot imbunatati lucrurile acelea, citesc etc. happy

| dyav0litza a răspuns:

Stau pe geam si fluier dupa baietilaughingPoate i se face unuia mila de mine si ma salveaza din acel vis oribilhappySau poate ma intreaba la ce spital de nebuni vreau sa ma internezelaughing

| roksyk a răspuns:

Depinde de obiectele care s-ar afla in camera.
Daca ar fi un simplu creion, as scrie pe toti pereti ( as compune, nu as mazgali... laughing ) pentru ca la asta ma pricep cel mai bine. :-|

| andreea89 a răspuns:

As innebuni

| getty a răspuns:

Aoleu...Ar fi cea mai mare pedeapsa pentru mine. Dar sa nu o luam asa drastic, as avea si eu timp sa imi pun in ordine gandurile.Cred ca as depana amintiri, as canta sau as dormi. Oricum nu imi doresc asa ceva!

| Mo a răspuns:

Daca cineva m-ar inchide intr-o camera complet goala nu cred ca mi-ar fi asa de rau pentru ca eu sunt genul de persoana care sufera in singuratate si prefera sa stea mai repede inchisa intre patru pereti, intr-o camera de 2/2 decat sa fie inconjurata de 100 de oameni.
Cred ca as incepe sa fredonez ceva sau sa ma gandesc la ve voi face pe viitor.
Pupicy!

| tomigirl a răspuns:

As incerca sa sap un tunel cu lingurita ca sa ies (daca nu as avea o alta scapare)

| tomigirl a răspuns:

As incerca sa sap un tunel cu o lingurita ca sa scap din respectiva camera (asta in cazul in care nu as avea altfel de scapare)

| verona333 a răspuns:

As descoperi o teorema asemanatoare celei ale lui Pitagora numai care va avea loc intr-un cub nu intr-un triunghi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dormi. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
În sfârșit, un moment de odihnă.
Somnul este prietenul meu fidel.
Cât mai dese astfel de momente...
Pa, pa.