| Andreea555555555555 a întrebat:

Ma gandesc sa-mi iau un pro wax (incalzitor ceara). Are/a avut cineva? E bun sau? Si unde as putea gasi ceara granule? (Bucuresti) nu m-am epilat niciodata cu ceara calda, insa vreau sa ma epilez mai rar.

Răspuns Câştigător
| Paula2018 a răspuns:

Eu nu am avut, in schimb a avut o prietena de-a mea. Părere sinceră, nu meritaaa sa dai atâția bani. Găsești kit-URI pentru ceara in DM la prețuri mai accesibile. Eu de acolo am și îl recomand de n ori.