| syd2 a întrebat:

Ma ingora 5 utilizator dintre care una deja de 3 ani
crying laughing crying laughing.Ce i-am facut Cavalerului Teuton de ma ignora, Teutonasule de ce laughing crying laughing crying? De ce? Cum pot sa-l ignore pe cel mai perfect user de pe toata planeta, din tot universul, din punctele de referinta n+1 posibile crying rolling on the floor crying rolling on the floor?

38 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Nu am dat niciodata ignore la nimeni, mi se pare o incercare ieftina si penibila de a evita dezbateri viitoare cu respectiva persoana. Dand ignore arati cat de slaba e personalitatea ta, din fiecare punct de vedere.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Speed99):

Daca acel om cu care ai dezbateri nu intelege nimic si tot ce face e sa faca sa iti apara notificari aiurea de la el la orice intrebare, ca el are ceva cu tine si vrea sa arata ca e destept ( chiar de nu e ) nu mai e un act de lasitate ( slabiciune) ci de inteligenta.

| syd2 explică (pentru Speed99):

Yeah that's right. Yarrr
https://www.youtube.com/watch?v=yRh-dzrI4Z4

| Drimmero a răspuns:

Ma ignora useri cu care n-am schimbat o vorba vreodata.

| syd2 explică (pentru Drimmero):

:O tu ecleziasticul drimmero, sacrul drimmero!? BLASFEMIE.

| Drimmero a răspuns (pentru syd2):

Ba, drimmero e doar unul!

Sunt un om normal, fara aprecieri de genul...

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Crush urii man

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nici intr-un caz!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Dragule esti iubit in secret de multe fete, eu prima iubita o aveam in lista dusmanilor de moarte pana m-am indragostit de ea

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ti se pare, nu ma iubeste niciuna!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Cine stie, eu unu am la ignor mai mult fanatici religiosi gen vasile

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu ignor pe nimeni prin functia de block,, ii ignor prin evitare.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Corect asa e, dar cu fanatici nu poti man

| T0T a răspuns:

Teutonul ăla mă ignoră și pe mine și nici nu știu cine e. Tu stai bine, pe mine mă ignoră 40 de inși.

| syd2 explică (pentru T0T):

:O esti smecher cred.
https://www.youtube.com/watch?v=CYLQ1w5z7gI
HAI DA CU NOROC

| T0T a răspuns (pentru syd2):

Haha Pau'lică :))
M-ai nimerit.
Și asta e faină.
https://www.youtube.com/watch?v=6Jo3RC2Aujk

| syd2 explică (pentru T0T):

Ba da eu totusi zic, ca cu NICU DE LA CAZANESTI nu se compara nimeni
https://www.youtube.com/watch?v=V4S8Bo9UNGQ

| T0T a răspuns (pentru syd2):

laughing) P-ăsta nu îl știam.

| Mieeez666 a răspuns (pentru syd2):

Asta mi-o bag la ringtone. laughing pacat ca n-am telefon.

| syd2 explică (pentru Mieeez666):

O s-o tin minte. Pacat ca n-am cap rolling on the floor)

| Mieeez666 a răspuns (pentru syd2):

Unde l-ai pierdut?

| lpavel a răspuns:

Uneori adevarul doare de aceea primim ignore. Am si eu cateva care ma ignora... si culmea nu ma ignora cei carora le-am mai scapat cate-o gluma proasta ci cei carora le-am spus adevarul. Ultima care mi-a dat ignore e o rasista big grin (nu dau nume) dar cum am zis : adevarul uneori doare! big grin

| syd2 explică (pentru lpavel):

Adevarul doare ca un ac in ***.

| PersonajFictiv a răspuns:

Ce sa zic " laughing crying laughing crying laughing ".

| ShaOfHatred a răspuns:

D-apai se mai intampla sa nu ne placa lumea. Am patit.

| syd2 explică (pentru ShaOfHatred):

Na un mic cadou din partea mea dragule.
https://www.youtube.com/watch?v=jqU-15KonOk

| ShaOfHatred a răspuns (pentru syd2):

Asta ajunge pe tumblr-ul meu.

| syd2 explică (pentru ShaOfHatred):

Da-mi-l pls in privat sa admir! am avut si eu dar mi l-am sters straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi cavaler ma ignora si pe mine.big grin
Cred ca si-a indreptat sabia catre cine nu trebuia.

| Supicadepui a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti adorabila. Cine ar indrazni sa te ignore? sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Supicadepui):

Imagineaza-ti!
Este inimaginabil!happy

| L1feDRAIN a răspuns:

Il platesc sa-ti scoata ignore-ul.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Si pe mine ma ignora si nici nu îmi amintesc sa fi interactionat vreodata.

| 393Dan a răspuns:

Fa-ti un alt cont si intreaba-l, poate si el deja a uitat cauza. De obicei lucrurile astea se intampla de la chestii nesimnificative, impulsul momentului.

| Mihai972 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic rolling on the floor