| anonim_4396 a întrebat:

Ma intreb... noi,astia,lenesi mergem in Rai, sau vine cineva dupa noi? voi ce spuneti?laughing

16 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai vazut si tu o chestie funny pe facebook si hop o copii si tu?

| Muhteşem a răspuns (pentru suntserios):

Si te freaca pe tine grija ca daca am copiato sau nu

| h3r a răspuns:

A? Și atunci vrei să ne mai împingă cineva de la spate?! Probabil primul și sigur ultimul moment în care lăsăm lenea.
Trebuie să mă obișnuiesc de pe acum, însă nu știu dacă ajung pe acolo...

| Crucified a răspuns:

Ok fratilor happy
Desi nu stiu ce sa zic. happy
Eu credeam ca intrebarile astea de genu' sunt inventate de voi, de exemplu alea de la T/A, dar vad ca cum vedeti ceva interesant pe facebook cum postati pe TPU. rolling eyes

| Muhteşem a răspuns (pentru Crucified):

Draga Gunoiera du-te cu oaia la pascut

| Crucified a răspuns (pentru Muhteşem):

Neah laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lenesii gen "muieti-s posmagii", nu ajung in Rai. Cad in Iad.

| Xenya a răspuns:

Trebuie sa invatati sa va teleportati e singura solutie pentru a ajunge in rai.

Răspuns utilizator avertizat
| Rape a răspuns:

Cred ca putem merge si singuri

| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Daca sunteti lenesi cu fapte bune ajungeti in rai

| 999bianca a răspuns:

Eu cred ca facem un efort si mergem singurilaughing

| MissMarina a răspuns:

Ne teleporteaza Doamne-Doamne laughing

| Georgiana_Nae_1999 a răspuns:

Vine Cinevaa laughing