| NonZarek a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu câteva răspunsuri în privat la câteva întrebări legate de tipărirea unei cărți?
Recent am finalizat un manuscris și vreau sa îl public singur, însă nu știu ce informații trebuie sa ofer la tipografie, ce am nevoie sa știu, etc.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Trimiți manuscrisul să îl evalueze, dacă merită publicat sau nu. Apoi să te aștepți la o cheltuială pentru publicare, care depinde de lumgimea manuscrisului și de câte exemplare vrei să scoți.