| ruzalia a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa editez o poza?

9 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Http://ipiccy.com/ poti sa editezi pozele online si are o gramada de functii!

| ruzalia explică (pentru Cosminovici18):

Crezi ca pot face o poza sa se vada mai bine/daca e facuta in ceata?

| Cosminovici18 a răspuns (pentru ruzalia):

Da poti sa-i faci claritate mai buna insa, acum depinde si de poza daca ceata este foarte densa atunci mare lucru nu prea poti sa faci dar daca e mai redusa atunci da, o poti face mai clara!

| ruzalia explică (pentru Cosminovici18):

Ai putea sa o faci tu? te rog! nu ma prea pricep la asta! e pentru o prietena

| Cosminovici18 a răspuns (pentru ruzalia):

Vezi ca ti-am trimis mesaj privat!

| HaKa93 a răspuns:

Ce anume vrei sa editezi?

| ruzalia explică (pentru HaKa93):

Pai poza este facut in club si e in ceata

| RobertFHC a răspuns:

Incearca cu pizap.