| mariamarybu a întrebat:

Ma puteti ajuta? nu stiu cum sa dau fundita! sunt noua pe acest sait!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In dreapta fiecarui raspuns se afla o fundita gri, iar sub ea scrie "Declara raspunsul castigator". Dai click pe ea happy

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

E în stânga fiecărui răspuns primit la întrebările tale. Dai click pe ea.

| adelaroman79 a răspuns:

Pai, atunci cand cineva iti raspunde la o intrebare, in dreptul raspunsului ai o fundita, pe care poti da click daca consideri ca raspunsul respectiv e cel mai bun sau/si te-a ajutat cel mai mult la intrebarea tahappy

Incearca la minelaughing))

:*