| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta sa gasesc o persoana al carei prenume il stiu? Am poze cu persoana asta, stiu in ce oras locuieste, ce varsta are, ce domeniu de activitate are si ce specializare are.

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ai încercat sa cauți pe Facebook?!
Sau dacă nu, încearcă în realitate. În orașul în care locuiește întreabă în domeniul respectiv persoane care s-ar putea sa o cunoască.

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Am incercat si pe Facebook si inca mai incerc. In realitate e mai greu ca e in alt oras, destul de departe de mine.Si nu cunosc orasul ala.

| Dismally a răspuns:

Incearca sa cauti cu fotografia persoanei pe google.

| anonim_4396 explică (pentru Dismally):

Am incercat si degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca gasesc persoana asta pentru ca m-a ajutat cineva de pe TPU sunt dispusa sa ofer bani sau obiecte celui datorita caruia am gasit persoana cautata.

| ElisaAna a răspuns:

Daca sti domeniul de activitate si specializarea incearca la firma la care lucreaza. Poate ai noroc.