| anonim_4396 a întrebat:

Ma strange foarte tare stangul la incaltaminte, dreptul e ok, ce as putea face? Am picioare egale, zic eu

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu zici bine. Ca să nu pățească la fel, regina Angliei nu poartă pantofi noi, pune pe altele să le poarte înainte. Fă și tu la fel.

| gemeni6226 a răspuns:

Sau incaltamintea nu este ok una e mai scurta ca cealalta sau tu nu sti bine caci un picior e mai mare ca celalat.Ia un centimetru si masoara atit incaltamintea amindoua sa vezi de nu exista diferente intre cele doua cit si picioarele sa-ti masori.Si daca un picior e mai mare musai mereu sa iei cu un numar mai mare.

| Marbea a răspuns:

Poti merge la o cizmarie, atelier unde se repara incaltamintea si
ti-l poate trage pe un sasiu ca sa ti-l mai mareasca. Lasi acolo incaltamintea vreo 2 zile si treaba rezolvata.