| mgtow a întrebat:

Ma tot gandesc sa merg la plaja cu un amic dar el are pe cineva cu care nu ma prea inteleg eu bine si sa ma gandesc mai bine merg eu cu el fara acea persoana care nu imi prea cade bine sau o iau si pe ea? Asa punem 5 euro fiecare sa fie 15€ total dus intors.

1 răspuns:
| vyutsuu a răspuns:

Pai sa.ti zic sincer.tu decizi, daca chiar vrei sa.i faci pe plac prietenului iei si pe persoana aceeea dar daca nu vrei sa.i faci pe plac nu o iei. funda?