| anonim_4396 a întrebat:

Ma tot suna un număr străin.Am o vaga bănuiala de cine poate fi doar ca nu sunt sigura pentru ca acea persoana stiu ca este într-o tara iar numărul este de alta. Nu vreau sa ii răspund pentru ca dacă e acea persoana nu mai scap de ea și îmi face probleme.Am încercat cu whatsapp-ul dar nu are poza la profil iar pe FaceBook nu sa logat nimeni cu numărul acela.
Cum pot sa aflu prin alta metoda?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ignori numarul si aia e

| Ellya15 a răspuns (pentru suntserios):

Ma suna in fiecare weekend si uneori si in timpul saptamani si vreau sa stiu cine e, sau daca e acea persoana.
Nu ma ajuti de loc.

| suntserios a răspuns (pentru Ellya15):

Daca nu iti vede intrebarea cineva de la SRI nu o sa te ajute nimeni mai mult ce mine.