| Zatharra a întrebat:

Macaulay Culkin a murit sau nu?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu a murit dar e vai de capul lui cum arata[ca moartea in vacanta]

| KaterinkaBoy a răspuns:

E undeva intre astea doua starilaughing...adica merge ca un om viu dar arata a mort.Cred ca e un caz rar de zombificare pe termen indelungat.laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| beyondbirthday a răspuns:

Parca mai demult s-a zis ca a murit, dar nu stiu nici eu exact.

| beyondbirthday a răspuns:

Acum m-am uitat pe net, in ziua in care se credea ca e mort el era la nunta lui Natalie Portman.

| Zatharra explică (pentru beyondbirthday):

Asta am văzut şi eu pe Wikipedia...Dar cu câtva timp în urmă când ziceau că a murit era peste tot pe facebook că a murit.

| beyondbirthday a răspuns:

Era destul de palid, arata ca un mort, se poate sa fi murit.

| aLeXsNs a răspuns:

Vai de capul vostru nu stiti de oameni imi cer scuze. dar nu murit, cum de nu stiti?

| Zatharra explică (pentru aLeXsNs):

Eram nelămurită.Mai întâi am auzit că a murit apoi că nu.Eram curioasă să ştiu ce e adevărat.happy

| aLeXsNs a răspuns (pentru Zatharra):

A ok atunci imi cer scuze. Dar nu a murit puteai sa te documentezi mai mult pe net.