| brokxy a întrebat:

Mai are cineva fobie de vorbit la camera? Nu stiu, mie mai mult imi place fata in fata decat virtual, nu stiu ma simt asa de ciudat cand vorbesc cu cineva pe Skype si cand nu le raspund la apeluri ei zic ca nu vreau sa vorbesc cu ei.

3 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Deci cu persoane necunoscute in nici un caz.Dar cu cine cunosc sa zicem mama mea, verisoara mea si fata mea sau o prietena nu e problema.Dar ma simt ofensata cand cineva pe care abia am cunoscut ma streseaza cu datul camerei.Ma simt parca ar intra in intimitatea casei unul pe care nu l-am invitat.Si nu nu-i dau nici un skype nici un watsap. Punct.

| Iote a răspuns:

Nu am aceasta fobie. Dar prefer sa vorbesc fata in fata cu o persoana. Ii vad mai bine expresia fetei si stiu exact ce vrea sa spuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa-s si eu exact ca tine
Sparge gheata prima si a doua oara e greu hai sa zicem si a treia dar dupa te obisnuiesti