| MihaelG a întrebat:

Mai are cineva probleme că mine sau de află în aceeași stare ca a mea? Dacă da va las numărul de telefon că să vb! 0729645298

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pai care-i starea ta? Nu fii amarat. Crezi ca in viata asta curva scapi numai cu asta? Vei mai trece prin destule. Peste un timp cand iti vei aminti poate chiar te umfla rasul cat de fraier ai fost. Hai sa zicem ca eu vad un amarat pe strada, flamand si dezgolit. Il iau, il hranesc, il imbrac, ii dau si ceva bani de buzunar. Asa a simtit inima mea pentru el. Are el vreo obligatie fata de mine? Nu te opri pe drumul vietii, sunt atatea lucruri frumoase de vazut, cunoscut etc. Nimeni nu-ti poate da nimic ce nu are, tu cauta mereu nu te opri. Nu intotdeauna gasesti paine la primul magazin. Se intoace cineva cu plasa goala acasa? Vezi o biblioteca buna, cauta raftul de psihologie si citeste tot, orice.

| AdrianVoicu a răspuns:

Ce probleme ai? Mai rău că mine sigur nu o duci, scrie-mi in privat despre problemele tale, daca vrei