| BrokenAngels a întrebat:

Mai are cineva stările astea de melancolie, de tristețe, duminica sau în zilele de sărbătoare? Care sunt motivele?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, eu.
Dau vina pe lipsa de ocupatie; m-am saturat sa stau degeaba, iar in zilele de sarbatoare ma simt obligat sa-i respect pe ceilalti, si sa nu-mi pornesc utilajele rolling eyes

| Celcestietot a răspuns:

Nah...

| gemeni6226 a răspuns:

Duminica nu dar la ziua mea de nastere de craciun si de pasti duc dorul acelor zile cand inca imi traia sotul copiii inca erau acasa si sarbatoream frumos impreuna.Aceste zile sunt cele mai nasoale din an de cand nu mai traieste sotul as vrea in acele zile sa fiu undeva pe o insula departe de lume sau undeva sus in virf de munte.