| deenimariee a întrebat:

Mai are rost sa ma duc la canto daca nu am cine stie ce voce?

6 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Vocea poate fi lucrata si daca asta iti place sa faci, de ce nu?

| Smr_Stefan_1990 a răspuns:

Du-te si tu 2, 3 sedinte sa vezi cum este. Daca nu e nu e dar macar incerci!

| MadalinG99 a răspuns:

Stii vorba aceea, daca nu risti nu castigi? Ce ai de pierdut infara de cateva zeci de lei, macar stii ca ai incercat! Poate ai sa ai o surpriza si iti vei putea modela vocea, succes!

| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca nu.

| Anonima2310 a răspuns:

Așa îți descoperi talentele. Poți ajunge o stea! Crede in tine!

| Mazzenine a răspuns:

Iti place sa canti si vrei cresti in acest domeniu? Fa-o si nu mai sta pe ganduri. Daca ai posibilitatea financiara de a face asta, timp si dispozitie, de ce sa nu o faci? Nu ai ce sa pierzi. happy