| vip 2010 a întrebat:

Mai baieti, ce credeti voi despre fetele care nu stiu sa se sarute laughing? Este o rusine sa nu stii sa te saruti. Cam stupida intrebarea,,, dar...happy

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Presupun ca tu stii de cand te-ai nascut. Sau, ai luat ceva lectii la vreo scoala privata? Bine ca macar recunosti ca intrebarea ta e stupida.

| Hmmmm a răspuns:

Adevarul e ca si intrebarea ta ar trebui sa intre la categoria "intrebari inteligente"
si acum rasunsul: nu e nici o rusine sa nu stii sa saruti.totul se invata in timp, practicand.

| BuBuLyNa a răspuns:

Daca nau mai "experimentat" de unde sa stie? le inveti tu? faci un curs de asa ceva?laughingar fi o idee fffff buna