| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Mai e cineva ca mine care a racit vara?

38 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Nu racesc vara, dar toamna e un calvar. Racesc imediat dupa ce imi trece raceala anterioara. Viață.

| Kaℓi a răspuns:

Cineva, ca toata lumea happy
Nu am racit vara asta, m-a durut putin gatul dar a trecut.

| RAY a răspuns:

Anul trecut da, ca am mancat prea multa inghetata

| Drimmero a răspuns:

Sa raciti vara? Bwhahahaha

| Cinevacatoatalumea explică (pentru Drimmero):

Vara trecuta am racit exact cand eram la mare. M-au dus ai mei la urgente si au anulat vacanta.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Da, da. Răceala tine maxim o săptămână la mine, nu 2, 3 luni whistling

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Iti doresc insanatosire grabnica si useritei racite! Sa va faceti bine cat mai repede!

| Drimmero a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

D-ale copilariei, am mai racit si eu vara de-a lungul vietii, dar nu a fost cine stie ce, niste stranuturi spontane si un nas infundat.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Așa mai vii de acasă! Data viitoare, nu mai face tu atâta mișto >:p

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

)))) Te-a afectat putin 'mistoul' meu? N-am vrut sa-ti afecteze mai mult raceala decat este...

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

As spune eu unde m-a afectat, dar mai sunt și copii pe aici și plus de asta, nu trebuie să vorbesc urât. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

))))) nu e nevoie sa o mai zici,, imi dau seama singur!

| T0T a răspuns:

Eu nu am răcit vara.

| J0B0MAT a răspuns:

Eu.Abia am scăpat.

| GoldenZenith a răspuns:

Ghici! smug
Mă doare gatul de turbez laughing

| Cinevacatoatalumea explică (pentru GoldenZenith):

Pe mine ma doare gatul, oasele, o ureche si capul. Ma ustura nasul. Plus ca am primit alaltaieri o minge in cap de mi-au zburat ochelari si de aia ma doare acum tampla cand inchid ochii. L-am trimis pe tata dupa pastile si nu a venit inca. Simt ca ma sufoc.
Trebuie sa iau si niste medicamente care au un gust de zici ca mesteci frunze. -_-

| GoldenZenith a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Bine, că senzații d astea am și eu, dar cel mai rău gatul ma supără. Plus că am călduri thinking
Raceala vieții! Acum s-a găsit.

| Cinevacatoatalumea explică (pentru GoldenZenith):

Si mie imi e cald, dar nici fara patura nu pot sa stau.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Nici eu. oribil!

| 1231242 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Esti in calduri, hă, hmmmmm....interesant

| GoldenZenith a răspuns (pentru 1231242):

Fantastic asa ceva!

| syd2 a răspuns:

Nu, dar cred ca vine ea degraba.

| CleanHeart a răspuns:

Vara asta nu am racit
E singura
O zi frumoasa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate spune și așa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara si sarbatorile legale. Ce poate sa fie mai frumos decat un nas infundat si o febra de 40 in toiul verii? Ma bucur sa stiu ca nu sunt singura "speciala" laughing

| Yasmin875 a răspuns:

Eu răcesc foarte rar.O data pe an și nici atunci câteodată.De obicei răcesc toamna.Niciodata nu am răcit vara.Nici nu credeam că e posibil așa ceva.laughing

| Cinevacatoatalumea explică (pentru Yasmin875):

Eu racesc in orice anotimp.

| Yasmin875 a răspuns:

Vai,Speedy,ce multe lucruri avem noi în comun.love struckRacim amândoi în același timp.love struck

| 1231242 a răspuns:

Naomi,daca bei apa rece, invata-te sa bei apa la cel mult temp camerei!

| Cinevacatoatalumea explică (pentru 1231242):

Daca ar fi fost doar apa rece...
M-am imbracat prea subtire, am alergat, am stat afara pana tarziu, si am mancat prea multa inghetata.

| Teffan a răspuns:

Am racit de 2 ori vara asta.

Dintre care o data, de pneumonie.

| Fumiko a răspuns:

Eu,dar am luat la timp medicament si am scapat

| pisciutza19 a răspuns:

Da a fost tata bolnav si am luat si eu dar nici de cum de la rece sau eu stiu altceva care fac vara.Pur si simplu pentru ca el de fiecare data cand e bolnav imi da si mie.

| Isac_Ioan_1967 a răspuns:

Da eu

| Wyse a răspuns:

Da,deoarece transpiri si bei apa foarte rece

| alexandrukiller2 a răspuns:

Ma simt

| Alexandramicu a răspuns:

Eu!

| BulangiulSmecher a răspuns:

Yasmin e bunaciunea Pământului.