| anonim_4396 a întrebat:

Mai exista in Bucuresti vreo entitate sau complex cum era complexul Europa? Cu haine in special, incaltaminte, ceasuri si alte obiecte?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Furnicuta000 a răspuns:

In Dragon sa nu te duci, am fost eu saptamana trecuta si din alea 1000 standuri sau cate sunt doar 2 dadeau la bucata. Cativa din Europa s-au mutat in City Shoes (gasesti pe harta), acolo sunt si foarte multe magazine cu incaltaminte ieftina din PIELE, chiar recomand.
Alt loc ar fi Obor. In piata aia imensa de la Obor gasesti o gramada de lucruri, de toate felurile, iar langa piata e un bazar cu haine si incaltaminte cum erau la Europa.
Mai este si Sir, tot un bazar maricel prin Militari parca.
De IDM cred ca ai auzit, dar eu am fost de cateva ori si nu era cine stie ce, e mare complexul dar am senzatia ca sunt mai scumpe decat in Europa.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant malluri pline de ele dar trebuie € sa ai. Ieftineala vine din amazon & ebay

| xeum a răspuns:

Complex sir, obor, rahova