| acerr a întrebat:

Mai oameni buni,lamuriti-ma si pe mine.
De ce se pun multi on? Toti retardatii,vai de capul lor,agramti,tigani,nu au o tema, un subiect pe care sa il discute,
Deschid tel si spun nimicuri,rahaturi, cuvinte si accente din toate zonele tarii.Sa maoara mama, tu nu ai mah ce am eu,,, rahaturi din astea, dar e plin de ei./

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ca atat ii duce capul.
Te sfatuiesc:
1. fa curat in 'facbook', sterge prietenii cu care nu ai legatura, iesi din grupurile in care se discuta porcarii fara sens
2. corecteaza orice text inainte de a-l posta undeva, ca momentan scrii ca unul din ala care face live de pe santier, cu coloana sonora din Guta.

| Freya1 a răspuns:

Oameni se plictisesc si toti in sinea lor ar vrea sa fie niste mici vedete sau sa isi spuna puctul de vedere.Uni alunga depresia si anxietatea prin chestia asta sau chiar singurătatea.Altii mai putin educați considera ca asa e la moda.
Nu urmări ce nu iti place si lasa-i in plata lor.

| Catrice a răspuns:

Bun venit în secolul XXI rolling on the floor

| eckblume a răspuns:

Cine are acces la tehnologie, o foloseste in voie. Ii numesti agramati pe unii, dar chiar tu ai greseli in scrierea intrebarii.
Atat pe internet, cat si in realitate exista oameni care injura ori nu sunt pe craca lor, cum se spune. Nu discuta cu astfel de oameni, nu baga in seama comentariile rautacioase. Pe Facebook discuta doar cu apropiatii tai. Cat despre teme, subiecte gasesti grupuri pe Facebook. Poti gasi oameni cu idei bune sau aberante. Depinde de tine daca alegi sa iti bati capul cu ei sau sa ignori.

| acerr explică (pentru eckblume):

Eu pe Facebook am amici mei reali de ani de zile, nu am nici un necunsocut am 48 de pers, cat despre exprimarea mea stiu ca scriu ca naiba, dar eu vb romana doar cand vin in vacanta, si nu artrebui sa deranjeze

| acerr explică (pentru eckblume):

Stiu ca sciu gresit, treci peste

| acerr explică:

Ma refer la facbook