| StrongHeart a întrebat:

Mai produce Romania ceva? In afara de dureri de cap si depresii?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Produce, altfel nu exportam de 60 miliarde de euro anul trecut

| StrongHeart explică (pentru suntserios):

Intrebare. Produce mai mult servicii decat bunuri?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Face scaune de gaming Dr Shield.

Am auzit ca sunt bune.
Bine... eu nu am cumparat. Am luat tot ceva american.

| Sofer a răspuns:

În afara de cele menționate ce le simt pe pielea mea. Nu produce nimic România.

| oglindasultanului a răspuns:

Produce fetewinking si copii

| 1997onur a răspuns:

Shaorma cu usturoi -_-
Maglene cu piersica favorite mele in zile dark
Suc fanta cu struguri preferabil
Redbul cu pene roșu
Ciocolată amăruie cu 70% aia cu 100% e prea de tot nu-mi place -_-

| DonEduardo a răspuns:

Bineînțeles ca mai produce și altceva. Nu te uiți la TV la parlamentarii noștri care ar muri pentru poporul lor? Nu ii știi pe Dani Mocanu și pe Jador, 2 dintre cei mai de calitate muzicieni din lume?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produce ca pe frână. Nu ești copac sa stai pe loc, te poți muta unde vrei tu, împreună cu cei dragi. Am văzut ca unul primește salariu 1500 de lei pe lunalaughing nu știu dacă pot numi aceasta "România" o tara, pentru mine e o comunalaughing oamenii ce au caractere degradante sunt cea mai mare problema cu care se poate confrunta un OM valoros.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Nu

| CorlateanTitus a răspuns:

Produce prosti cu tine in top list

| StrongHeart explică (pentru CorlateanTitus):

Ce reprezinti tu in Romania? Esti cineva sau esti doar un nimeni care isi da cu parerea, imprastiind ignoranta in jur?