| RAY a întrebat:

Mai sunt 35 de ani pana la pensie crying crying si deja ma gandesc la pensionare, voi nu?

8 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Eu inca nici nu lucru

| Plato a răspuns:

Vai, dar nu se cuvine sa plangi, mai, Ray. Pensia e motiv de bucurie. laughing

| RAY explică (pentru Plato):

Plang ca mai trebuie sa imbogatesc patroni, si cine stie daca mai apuc pensia

| GoldenZenith a răspuns:

Ai si pensie privată, Ray. Nu te plânge. Ar trebui sa îți freci mâinile de bucurie laughing

| chuckmanson a răspuns:

Eu sunt de-abia la liceu și deja mă gândesc la pensionarelaughing

| CdeMetal a răspuns:

Nici n-am terminat liceul inca, deci nu prea laughing

| wpetterssone a răspuns:

Nu găsesc un beneficiu de a mă gândi cu atât de mult timp la pensionare.