| mentholinks a întrebat:

Mai sunt fete care poarta chiloti normali? Oare din ce cauza?

12 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu, toate poarta chiloti diferiti.
Am vazut eu'

| Mosotti a răspuns:

Raspunsul este f simplu! Poarta chiloti normali pentru ca asa le place, iar de ce le place, pai asta e gustul lor, nici ele nu pot zice de ce le place, e ca si cum ai intreba de ce imi place zmeura si nu capsunile.

Dar de ce te miri ca multe fete poarta chiloti normali?
Nu ca mai sunt, cam majoritatea poarta normali.

| LoveSleep a răspuns:

Raspuns pentru Mosotti.

Din cate am observat saptamana asta, 16 purtau chiloti normali.

| Mosotti a răspuns (pentru LoveSleep):

Si f bine ca 16 purtau chiloti normali, nu e nimic neobisnuit.

Pai intrebarea asta ca de ce poarta unele fete chiloti normali, e cam aiurea, si de ce nu ar purta?
Care e cauza...pai asa le place, asta e raspunsul, iar daca se intreaba de e le place asa, deja e o prostie sa te k in gusturile omului.

Majoritatea fetelor cam poarta chiloti normali, dar sunt destule care poarta tanga sau alte tipuri, dar in general alea poarta in contextul sexului cu un partener sau partenera.

| Hammurabi a răspuns:

Habar n-am.
O să verific și te anunț. (dacă supraviețuiesc) laughing

| VoidEternal a răspuns:

Tu crezi ca acasa cand sunt in timpul lor liber fetele poarta tanga si alte minuni?

"Mai sunt fete care poarta chiloti normali? Oare din ce cauza?"

Da, cu siguranta. Pentru ca sunt confortabili.

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai da, cum sa nu poarte? De ce ar exista o cauza ca sa nu poarte?
Evident ca sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Defineste normal, te rog...

Pai bunica purta chiloti tetra;(https://images.app.goo.gl/jAQTwV1XqJEFFoDfA) sau gogosari laughing

Poate iti plac astia:
https://images.app.goo.gl/8KNzMnfyoF6gtyuz9
Cica-s invizibili.
Uite, daca nu puneai tu intrebarea asta, habar nu aveam de cate modele de chiloti exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as reformula. Oare mai sunt fete normale, care poarta chiloti? laughing

| Jessica1235 a răspuns:

De ce răspund la întrebarea asta mai mult băieți decât fetele laughing
Răspunsul meu este da, nu sunt genul de fata care dacă vede că 95% din fete poarta tanga hop și eu. Urăsc să copiez pe altele. Port ce îmi place și ce îi confortabil.

| cehos69 a răspuns:

Nu, toate poarta tanga laughing

| Bluestar202 a răspuns:

Logic. Nu e musai numai cu tanga, toată lumea poarta ce vrea, altele nu poartă deloc. laughing